Žinome, kad kaina svarbi - neslepiame, o rodome kodėl 'apsimoka'

Ką sako kaimynai

Rima

Silvija, 25 m., interjero dizainerė

Man labai svarbu nepamesti gyvenimo ritmo, o čia jaučiu, kuo gyvena Klaipėda. Ši vieta suteikia man svarbiausius dalykus – laisvę (viskas ranka pasiekiama) ir privatumą (saugu tarsi už mūro sienos). Net rytinis kavos puodelis balkone čia daug stipriau įkvepia, nei bet kur kitur!

 

Kodėl aš pasirinkau?

 • Kaina tik su daline apdaila – nuo 6500 Lt už m2;
 • Į kainą įtraukta aukščiausia kokybė ir iškirtinumas;
 • Geriausia investicija žvelgiantiems į ateitį.

Kaip gauti paskolą:

 • 1. Užpildote paraišką ir pateikiate reikiamus dokumentus;
 • 2. Sudarote kredito sutartį;
 • 3. Pasirašote būsto pirkimo-pardavimo sutartį;
 • 4. Įregistruojamos nuosavybės teisės į įgytą turtą;
 • 5. Išmokama paskola.

SEB bankas:

 

Ekspertų nuomonė

Buto kaina už m2

 

Laikas, mėn.

Eksperto komentaras

Kaip rodo pasaulinė NT rinkų patirtis, NT investicijos pelningumas laikui bėgant tik auga. Mano įsitikinimu, itin svarbu sekti rinką ir investuoti dera bet kurioje krizės fazėje, ypač jei parduodamo NT kaina yra akivaizdžiai žemesnė nei jo tikroji vertė. Pasikartosiu: NT – saugiausia investicija.

UAB „Ober-Haus“

Klaipėdos regiono vadovas

Krizės metų NT nuvertėja mažiausiai

Krizės metu nuvertėja beveik viskas, tuo tarpu NT turi tam tikrą nuvertėjimo ribą – jis negali nuvertėti iki nulio. Alternatyvioje akcijų rinkoje tai gali atsitikti. Vertinant NT kaip trumpalaikę investiciją – abejonių kyla, juolab, yra alternatyvų. Tuo tarpu kalbant apie ilgalaikę investicijų perspektyvą, NT įvardinčiau kaip pakankamai saugiu ir patraukliu pasirinkimu.

Klaipėdos NT kaina išlieka rentabiliausia

Klaipėdos NT rinkoje kainų korekcija žemyn palietė tiek miegamuosiuose rajonuose, tiek ir miesto centre esantį NT. „Ober-Haus“ statistiniai duomenys byloja, kad senos statybos būstas esantis centrinėje miesto dalyje per metus vidutiniškai atpigo 26 proc., naujos statybos – 16 proc.
Miegamuosiuose rajonuose senos statybos gyvenamųjų patalpų kainos vidutiniškai krito apie 22 proc., naujos statybos – 19 proc.

Šiandien potencialūs NT pirkėjai yra itin atsargūs ir sprendimą įsigyti būstą priima nuodugniai viską įvertinę bei pasvėrę.

Svarbiausia ekonomiškumas

Šiandien svariausias kriterijus turintis didžiausios įtakos pasirenkant NT yra būsto ekonomiškumas: moderni, taupi inžinerinė infrastruktūra (šildymo sąnaudos, elektros instaliacijos ir kt.).

 • Prioritetiniu veiksniu išlieka nedidėlė būsto kvadratūra, o ieškantiems NT miesto centre itin aktualus yra automobilių stovėjimo aikštelių klausimas.
 • Be to, raginčiau kiekvieną, ketinantį įsigyti būstą dar statomame name, pasidomėti ar to projekto plėtotojas turi pakankamus finansinius pajėgumus užbaigti objekto įgyvendinimą.
 • Pastebima, kad pastaruoju metu pirkėjai vis dažniau renkasi būstą jau visiškai užbaigtuose NT projektuose.